• Kaflowe kominki z zapasem drzewa
  • Wyposazone aneksy kuchenne
  • Stylowe meble jesionowe
  • TV SAT z gamą programów
  • Dostęp do internetu
  • Nowoczesne łazienki
  • Bezpieczny parking z elektrycznym pilotem

Wyposażenie Górski Dworek

Głównym atutem, przyciągającym turystów do Górskiego Dworku, jest jego oryginalna góralska architektura, połączenie prostoty z nowoczesnością.

Nasz dworek to zespół 3 domów góralskich HANIA,KASIA i LENA zawierających każdy po 3-5 nowoczesnych, komfortowo wyposażonych, niezależnych od siebie apartamentów dla 2, 3, 4 lub 5 osób.

Zajmują one łączną powierzchnię 180 m2 na 2-3 poziomach każdego budynku i są wykonane w całości z drewna – ze ścianami z grubych płazów i dachami pokrytymi gontem.

Każdy apartament posiada zaprojektowany indywidualnie aneks kuchenny, nowoczesną łazienkę z prysznicem, puchową pościel, telewizję satelitarną.Większość apartamentów ma dostęp do internetu Wi-Fi. Meble z jesionowego drewna i regionalne obrazki malowane na szkle zostały wykonane przez miejscowych cieśli i artystów, dzięki czemu we wnętrzu Górskiego Dworku panuje specyficzny, swojski klimat.

Apartamenty znajdujące się na niskim parterze mogą być w każdej chwili ze sobą połączone. Mniejsze apartamenty posiadają jednakowy rozkład i wyposażenie: salon/sypialnię z podwójnym łóżkiem i rozkładaną wersalką. Większe apartamenty mają dodatkową sypialnię lub antresolę(nieodpowiednia dla malych dzieci) z dwoma łóżkami. Niektóre apartamenty posiadają także duże balkony i dodatkowe jadalnie – z których roztaczają się wspaniałe widoki na Tatry.

Wszystkie domy posiadają automatyczne sterowane ogrzewanie. Ponadto dodatkowym źródłem ciepła w większości apartamentów są oryginalne kaflowe kominki (rzuty apartamentów pokazują dalsze szczegóły).

Nasze apartamenty Górski Dworek znajdują się na działce 5000 m2, na grzbiecie Gubałówki (1100 m).

Samochody można zaparkować na ogrodzonym i bezpiecznym parkingu.

Dla dzieci mamy dostępną piaskownicę, huśtawki i zjeżdżalnię. W ogrodzie znajduje się także grill i ognisko jak i drewniane stoły i ławy zachęcające do pobytu na łonie natury.